Bezplatní linka: 0800 60 60 50 dovoláte se v pracovní dny od 8.00 - 15.00 hod

Komplexní nabídka učebních pomůcek pro základní školy

Kdo jsme

Vážení zákaznici,

určitě naši společnost znáte, pokud máte a nebo jste měli děti ve věku od 3 do 8 let jistě již naši společnost znáte. S produkty z naši společnosti jste se střetli skoro v každé mateřské škole, nejznámější jsou pracovní sešity, které pod značkou NOMI prodáváme již od roku 1996.

Společnost NOMILAND je lídrem v distribuci vybavení a potřeb do mateřských škol v České republice již od roku 2001. Momentálně máme v nabídce víc než 15 000 položek pro mateřské školy.

V roce 2014 jsme přistoupili k spuštění e-shopu s potřebami pro ZÁKLADNÍ ŠKOLY, kde v tomto momentu nabízíme sortiment převážně pro 1. stupeň základních škol, ale v nejbližší době budeme doplňovat sortiment také pro 2. stupeň.

Nabízené zboží je od renomovaných evropských a světových výrobců didaktických a vzdělávacích pomůcek, kteří zaručují kvalitu a edukační hodnotu. Většinu zboží máme skladem. U objednávky školního nábytku Vám zabezpečíme dopravu a montáž.

Co považujeme za nejdůležitější? Vaši spokojenost a spokojenost Vašich dětí! Celý tým pracovníků naši společnosti vyvíjí každodenní úsilí pro uspokojení Vašich požadavků. Věrným zákazníkům je určený klub NOMILAND, ve kterém jsou odměňování za nákupy.

Přeji Vám příjemný nákup a příjemně strávený čas s našimi produkty.

Ing. Štefan Fejko
jednatel

O nás
Tagy: Jazyk a komunikace, matematika a informatika, příroda a společnost, umění a kultura, zdraví a pohyb, škd, výtvarné pomůcky, školní pomůcky, školní nábytek, Český jazyk a literatura, Cizí jazyky, Didaktické hry, Matematika a geometrie, Výtvarná výchova, Přírodověda, Hudební výchova, Vybavení třídy, Vlastivěda, Tělesná výchova, 1.stupeň základních škol, 2. stupeň základních škol